Rezervasyon

Rezervasyon bilgileri için telefon numaralarımız;

Telefon : 0.232.716 81 77

E-mail :info@evliyagilhotel.com

Gsm : 0542 716 1818

Evliyagil Hotel, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeli ile siz konuklarımızın mutlu bir tatil geçirmesini amaç edinmiştir. Otelimiz konforlu,yüksek tavanlı,klimalı ve mini barlı 10 odasıyla; avlusun da zeytin ağacı ,havuz başında limon ağacı ile misafirlerinin yıl boyunca tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, sıcak bir ev atmosferine de sahiptir .

Kahvatı masalarımız,geniş pergolanın altına sabah 08:30-11:00 saatleri arasında kurulur.Sabah kahvaltısında , Türkiye'nin değişik bölgelerinden getirilmiş sürpriz tatlarla, sıcak gevrek, poğaça, boyoz gibi yöresel lezzetlerin de ağırlıkta olduğu, bölgede üretilmiş peynir çeşitleri ve zeytinlerden oluşan kahvaltınızı keyifle yapabilirsiniz. Tabi portakaldan ,çileğe, vişne ya da incire, , annemin reçellerini unutmamak gerekir :)))

Ege’nin lezzet yolculuğu Evliyagil 'de sadece sabah kahvaltısı ile sınırlı kalmıyor, akşam üzeri 16:00-18:00 arası taze demlenmiş çay yanında servis edilen tatlı ve tuzlu sürprizlerin bağımlılık yaratacağına eminiz.

Rezervasyon isteğinizi bize iletişim bölümündeki, telefon veya faks numaramızdan ulaştırabilir ya da formumuzu doldurarak gönderebilirsiniz.

İstemiş olduğunuz tarihlerdeki rezervasyonu kesinleştirebilmemiz için ön ödeme yapmanız, özellikle yoğun olduğumuz tarihlerde size sıkıntı yaşatmamak adına prensibimizdir.

1 ve 2 günlük konaklamalarda ise rezervasyon esnasında konaklama bedelinin tamamını ödemenizi tercih ederiz.
2 günün üzerindeki konaklamalarda ise rezervasyon esnasında konaklama bedelinizin yarısını ödemeniz bizim için yeterlidir.
Geriye kalan bakiyenizi ise check-in esnasında nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Giriş tarihinden 15 gün öncesine kadar odanızı iptal etmeniz halinde, Konfirme esnasında alınan ön ödemenin tamamını iade etmek; konaklama kuralımızdır.

Ancak varış tarihine 15 günden daha kısa süre kalan iptallerde ön ödemeyi iade edememekteyiz. Belirtmiş olduğunuz tarihlerden daha kısa sürede ayrılmanız durumunda ise teyit edilen rezervasyon süresinin tamamı için konaklama ücreti alınır.